Sporty vodní a podvodní

Grace je naprostý "vodomil" a kdykoliv dostane možnost alespoň namočit tlapky, v lepším případě ponořit rovnou celou hlavu, tak neváhá a běží  . . . a přitom je jí naprosto jedno, jestli jde o řeku, jezero anebo moře.

Představuji Vám tedy naše "disciplíny" :)

 

Průzkum terénu

Průzkum terénu je velmi důležitý neboť je třeba zvážit, zda půjde o pouhé odpočinkové plavání nebo nahánění vodního a podvodního zvířectva (protože žabky jsou přece taky moc fajn . . . )
Plavání doleva, doprava či jen sem a tam a hlavně pořád dokola je činnost prospěšná zejména zádovému svalstvu a Grace moc dobře ví, že slouží i k osvěžujícímu ochlazení  . . . jen nechápe proč tak nemůže činit i v zimě? Plavání

Ponorkování

Ponorkování je velmi oblíbená činnost naší Grace . . . nastává ve chvíli kdy už je znuděna proměnou ve vydru a triumfálně chce svůj výstup ve vodě nějak zakončit. Tudíž zaujme patřičný postoj, lze-li to tak zaměří cíl a často zmizí až do půl těla pod hladinu . . . a započne tím následující disciplínu . . .
. . . kterou není nic jiného než výlov kamenů nebo šutromanie, chcete-li.. Od mini-oblázků po opravdové "šutry", jak říkám kapitální úlovky.
A že ji nenateče do "uší"?:)

Výlov kamenů . . .

. . . a následný aport

Pozor! Až doposud si vystačila sama, ale když nabude pocitu, že vybrala celou řeku, tak nezbývá než kamínky házet znovu (tudíž přicházím na scénu JÁ) a akce se opakuje.
Skoky a lá torpedo jsou dalším řešením pro znuděné kratochvíle. Většinou je to právě cákající voda (opět  je zapotřebí člověčí pomoci), co jí přiměje k takovému výkonu . . . a to je teprve na co koukat!

Skoky na všechny způsoby (do vody)

Skoky na všechny způsoby (ve vodě)

V případě, že člověčí polovička má na sobě oděv vhodný promočení, tak není třeba stát na břehu ale ke vší spokojenosti se přidat . . .

(věřím, že odborníci poznají, kdeže má ta naše "vydra" hlavu a patu)

Správná výchova a instinkty, takže  NO COMMENT . . . teď už jen stačí pohlídat, aby se náhodou nešla vyválet tam kam nemá, jinak znovu letmo do vody :) . . . ale to ona moooc ráda.

Pořádné sušení